Fruit parfait - Pineapple and coconut crème
 
* Made with real fruit
* Low fat
* Source of vitamin C
* Gluten free
 
Energy: 93 Kcal / 389 kJ
Eiwitten: 0,3 g
Koolhydraten: 19,5 g, waarvan suikers 16,7 g
Vetstoffen: 1,6 g, waarvan verzadigd 1,0 g
Vezels: 0,4 g
Natrium: <0,1 g
Vitamine C: 15,3 mg*
* 25% van de dagelijkse waarden
 
38900040123
 
Benaming : Dessert op basis van ananas en kokosnoot
Verpakking : 4 potjes van 123 g
Producent : Dole
Adviesprijs : 3.94 €
Verkoopinformatie : Dole fruit parfait zit boordevol echte stukjes fruit op een laagje heerlijke luchtige kokosnootcrème. Als u zin heeft in iets zoets, dans kunt u met een goed gevoel van dit dessert genieten. DOLE. Het beste van fruit, altijd en overal.
 
Ananas (45%), water, suiker, kokospoeder (2,5%), gemodificeerd zetmeel, glucosestroop, palmolie, natuurlijke en kunstmatige aromastoffen, gehydrogeneerde sojaolie, zuurteregelaar : fosforzuur en citroenzuur, caseïne (een melk product), antioxidant : ascorbinezuur, verdikkingsmiddel : carrageen en johannesbroodpitmeel, kleurstoffen : E160a.
Dit dessert op basis van fruit is zeer gesuikerd en bevat minder dan 50% fruit. Het product wordt als vetarm voorgesteld, maar 1,6% vetten waarvan 1% verzadigde vetzuren zijn, dat is al te veel aangezien de ananas geen vet bevat en 2,5g kokosnoot minder dan 1g vet levert. Ook te betreuren: de aanwezigheid van palmolie en van gehydrogeneerde olie in de ingrediënten. Kies liever voor een verse vruchtensalade.
De claims zijn op het randje: "Met vers fruit" kan zijn, maar dat geldt maar voor minder dan 50% voor dit product. "Vetarm": 1,6% is al veel voor een fruitdessert.
© 2008 - OIVO.be Disclaimer